Çalışma SaatleriÇalışma Saatleri: 09:00 - 20:00
Rezervasyonum
Gizlilik Şartları

GÜVENLİK VE GİZLİLİK POLİTİKASI

PATARA VİLLA RENTAL, is¸bu Gizlilik Politikası ve Kullanım Sözles¸mesi’nde tanımlı olan haller haricinde kis¸isel bilgileri herhangi bir s¸irkete veya üçüncü kis¸ilere açıklamayacaktır. PATARA VİLLA RENTAL hiç bir zaman ziyaretçilerin, kayıtlı kullanıcıların ve ortakların kis¸isel bilgilerini üçüncü s¸ahıslara satmamaktadır. Kis¸isel bilgiler; adı soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü bilgiyi ifade etmektedir. PATARA VİLLA RENTAL, kis¸isel bilgileri kendi bünyesinde kullanıcı profili belirlemek ve istatistiksel çalıs¸malar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalıs¸maların yapılması amacıyla üçüncü kis¸iler ile paylas¸abilecektir. PATARA VİLLA RENTAL , kis¸isel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülügˆü olarak addetmeyi, gizliligˆin sagˆlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kis¸iye ifs¸asını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. PATARA VİLLA RENTAL ‘nın gerekli bilgi güvenligˆi önlemlerini almasına kars¸ın, “www.pataravillarental.com” sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kis¸ilerin eline geçmesi durumunda, PATARA VİLLA RENTAL ‘nın herhangi bir sorumlulugˆu olmayacaktır. www.pataravillarental.com sitesi dahilinde bas¸ka sitelere link verebilir. www.pataravillarental.com, link vasıtasıyla eris¸ilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk tas¸ımamaktadır.www.pataravillarental.com, gerektigˆinde kullanıcıların IP adreslerini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir s¸ekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

DİĞER ÖNEMLİ BİLGİLER

1) Villaya/Aparta/Daireye giden yolların bozuk olması, yokus¸ yukarı olması, stabilize olması, ıslak zemin olması vs. gibi, PATARA VİLLA RENTAL ‘nın önüne geçemedigˆi durumlarda PATARA VİLLA RENTAL kesinlikle sorumlu tutulamaz.

2) Villaya/Aparta/Daireye ulas¸ım esnasında olus¸abilecek kaza vs. kısacası her türlü olumsuzluktan PATARA VİLLA RENTAL kesinlikle sorumlu tutulamaz.

3) Bazı villaların ins¸aasında kullanılan, farklı malzemeler (sedir agˆacı, çam agˆacı, bazı plastik ürünler, bahçede veya villanın içinde bulunan her türlü bitki vs.) müs¸teriyi sagˆlıksal yönden veya psikolojik yönden rahatsız etmesi durumunda, bu olaydan PATARA VİLLA RENTAL kesinlikle sorumlu tutulamaz.
4) Tüm Villalarımızda/Apartlarımız/Dairelerimizde konaklayacak olan müs¸terilere özel araç lazım olacaktır. Müs¸terinin villaya/aparta/daireye ulas¸ımı kendi sorumlulugˆundadır. PATARA VİLLA RENTAL kesinlikle sorumlu tutulamaz.

5) Müs¸teri, üçüncü kis¸ilerden taksi, transfer aracı veya kiralık araç temin edebilir. PATARA VİLLA RENTAL, üçüncü s¸ahıslardan kiralanacak veya kiralanmıs¸ olan veya transfer veya taksi hizmetine karıs¸maz. Müs¸terinin kendi sorumlulugˆundadır.

6) Villa veya apart veya daireyi kiralamıs¸ olan müs¸teri, kiralamıs¸ oldugˆu villanın veya apartın veya dairenin cogˆrafi konumundan dolayı hos¸nutsuz kalması durumundan PATARA VİLLA RENTAL sorumlu tutulamaz. PATARA VİLLA RENTAL, villanın/apartın/dairenin konumunu Google Harita üzerinden, yaklas¸ık olarak is¸aretlemis¸tir.

7) Villaya/Aparta/Daireye ulas¸ım esnasında, özel veya kiralamıs¸ oldugˆunuz aracın zarar görmesinden PATARA VİLLA RENTAL sorumlu tutulamaz.

8) Villayı/Apartı/Daireyi kiralamıs¸ olan müs¸terinin aracının (motor, otomobil vs.) altının yere yakın olması, aracın motor gücünün zayıf olması, müs¸terinin; otomobil, motor vs. kullanmadaki acemiligˆi ve buna bagˆlı olarak villaya/aparta ulas¸amaması sebebiyle ortaya çıkabilecek her türlü olumsuzluk müs¸terinin kendi sorumlulugˆundadır. Bu gibi veya buna benzer sorunlardan PATARA VİLLA RENTAL kesinlikle sorumlu tutulamaz.

9) Villa/Apart/Daire hakkındaki “www.pataravillarental.com” detay sayfasında belirtilen “uzaklık tablosu” yaklas¸ık olarak yazılmıs¸tır. Mesafeler tam net olarak belirtilmemis¸tir. Ufak tefek yanılmalar olabilir. Villayı/Apartı/Daireyi kiralayan müs¸teri bunu göz önüne almayı kabul eder.

10) Villa/Apart/Daire hakkındaki “www.pataravillarental.com” detay sayfasında belirtilen “uzaklık tablosu” nda belirtilen “havalimanı” villaya/aparta/daireye en yakın olan havalimanıdır. Bu; Dalaman, Bodrum veya Antalya vs. Havalimanı olabilir. PATARA VİLLA RENTAL yetkilisine hangi havalimanı daha yakın, sormanız gerekmektedir. Aksi taktirde yanlış veya uzak havalimanına uçak bileti almanızdan kaynaklanan problemlerden PATARA VİLLA RENTAL sorumlu tutulamaz.

11) Villa/Apart/Daire hakkındaki “www.pataravillarental.com” detay sayfasında “uzaklık tablosu”nda belirtilen mesafeler, en yakın restaurant, en yakın plaj, en yakın yerles¸im yeri, en yakın plaj, en yakın toplu tas¸ımanın geçtigˆi yol ve en yakın havaalanı göz önünde bulundurularak yazılmıs¸tır. Belirtilen restaurant veya market kapanmıs¸ ise PATARA VİLLA RENTAL sorumluluk kabul etmez.

12) Villada/Apartta/dairede bulunan havuzda olus¸acak bogˆulma, düs¸me, ayak kırılması, kol kırılması gibi olus¸acak tüm kazalardan PATARA VİLLA RENTAL sorumlu tutulamaz.

13) Villaların tamamında yaklaşık 160 litrelik güneş enerjisi ile ısınan sıcak su tankı bulunmaktadır. Müşterinin, adil kullanımın dışında aşırı sıcak su tüketiminden dolayı sıcak suyun kalmamasından kaynaklanan problemlerden müşteri birebir sorumludur, PATARA VİLLA RENTAL bu durumdan kaynaklanan problemlerden kesinlikle sorumlu tutulamaz.

14) Villalarımızın/apartlarımızın/dairelerimizin hiç birisinde yiyecek, içecek, herhangi bir gıda ürünü vs. bulunmamaktadır. Hiç bir villada/apartta/dairede, kahvaltı, öğlen yemeği, akşam yemeği, açık büfe vb. gibi hizmetlerin hiçbirisi yoktur. Bu ürünlerin temin edilmesi müşterinin kendi sorumluluğundadır. PATARA VİLLA RENTAL bu gibi durumlardan sorumlu tutulamaz.

15) Villalarda/Apartlarda/Dairelerde veya yolda, Cep Telefonu sinyalinin hiç alınmaması, az alınması veya cep telefonundan internetin çekmemesi gibi durumlardan PATARA VİLLA RENTAL kesinlikle sorumlu tutulamaz. GSM operatörünüzü arayıp, gideceğiniz bölgede GSM sinyali durumu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

16) Kredi kartı ile veya mail order ile veya EFT veya havale veya vb. şeklinde ödeme yapsanız dahi, size “onay maili” ve “konfirmasyon belgesi” gelmeden, kesinlikle, uçak bileti, otobüs bileti, vs. satın almayınız. Para ödemesini PATARA VİLLA RENTAL’ya yapsanız bile size “onay maili” ve “konfirmasyon belgesi” gelmediği taktirde villayı/apartı/daireyi kesinlikle kiralamış sayılmazsınız. Müşterinin aceleci davrandığı bu ve buna benzer durumlardan ortaya çıkabilecek maddi ve manevi zararlardan PATARA VİLLA RENTAL kesinlikle sorumlu tutulamaz.

17) Villada/Apartta/Dairede olus¸acak müs¸terinin sebep oldugˆu tüm kazalar ve olaylardan yangın, elektrik kaçagˆı, tüp kaçagˆı ve bunun sonucunda olus¸acak ölüm ve kazalardan, internet sağlayıcısından (Türk Telekom vs.) kaynaklanan telefon ve internet kesilmesi, Elektrik S¸irketinden kaynaklanan elektrik kesilmesinden, Su Şirketinden kaynaklanan su kesilmesinden PATARA VİLLA RENTAL sorumlu tutulamaz.

18) Web sitemizde belirtmis¸ oldugˆumuz Villa/Apart/dairelerimiz birebir aynısı olup, sitede göründügˆü gibi olmadıgˆını, sitede daha iyi göründügˆünü, sitede daha büyük veya daha küçük oldugˆu vb. gibi bahaneler asla kabul edilemez ve bunlardan PATARA VİLLA RENTAL sorumlu tutulamaz.

19) Olumlu veya olumsuz doğa olaylarından/koşullarından ve olumlu veya olumsuz hava durumundan/koşullarından oluşabilecek her türlü olumsuzluktan PATARA VİLLA RENTAL sorumlu tutulamaz.

20) Müs¸teriyi; arı, akrep, böcek, yılan sokması, kedi, köpek ısırması ve vb. olaylardan dolayı PATARA VİLLA RENTAL sorumlu tutulamaz.

21) Havuzu dışarıdan görünmeyen villa diye tabir edilen muhafazakar villaları tercih etmek isteyen müşteri, villanın detay sayfasında; “bu villa muhafazakar ailelere uygundur”, “havuzu dışarıdan görünmez”, “tesettürlü bayanlar tercih edebilir” vb. ibareler yok ise o villa muhafazakar bir villa değildir. Bu gibi ibareler olmayan villayı kiralayıp, villaya geldiği zaman “bu villa muhafazakar bir villa değil” deyip PATARA VİLLA RENTAL’yı suçlamasından, PATARA VİLLA RENTAL kesinlikle sorumlu değildir. Villayı kiralayacak olan müşterinin tüm detayları dikkatli bir şekilde okumasını tavsiye ederiz.

22) Villanın/Apartın/Dairenin içerisine veya havuz bahçesi veya havuz terasına, herhangi bir gıda maddesinden dolayı veya çöpünüzden dolayı karınca veya böcek vb. veya değişik hayvan toplanmasından müşteri birebir sorumludur, bu durumdan PATARA VİLLA RENTAL sorumlu tutulamaz.

23) Villanın/apartın/dairenin yüzme havuzundan veya duşundan gelen sudan meydana gelebilecek her türlü hastalıktan, klor alerjisinden vs. kimyasal alerjiden, PATARA VİLLA RENTAL kesinlikle sorumlu tutulamaz. Sağlıksal veya vücud hassaslığı olan kişilerin havuza girmemesini tavsiye ederiz.

24) Kiralanan villa/apart/daire çevresinde her türlü büyükbaş, küçükbaş, tavuk, keklik, vs. hayvancılık yapılabilmektedir, kiralanan villanın/apartın/dairenin bahçesinde veya komşu evlerin/villaların/apartların/dairelerin bahçelerinde her türlü gübre kullanılabilmektedir, bu ve bu gibi olaylardan kaynaklanabilecek rahatsız edici hayvan sesleri ve kötü kokulardan PATARA VİLLA RENTAL kesinlikle sorumlu değildir, sorumlu tutulamaz.

25) Cenaze, ölüm, savas¸, sagˆlık problemi, kaza veya kamu personeli veya özel s¸irket personelinin izin iptali vb. durumlarda tüm kiralama s¸artları harfiyen geçerli olup iptal durumu kesinlikle söz konusu degˆildir.
Müs¸teri, yukarıda belirtmis¸ oldugˆumuz tüm kos¸ulları kabul etmis¸ olup, bu ve vb. bahaneleri üreterek kira sözles¸mesini fesih çabasına girmesi takdirinde PATARA VİLLA RENTAL sözles¸meyi tek bas¸ına fesih etme hakkını ve sözles¸me bedeli talep etme hakkını kullanabilir.

WhatsApp
Hemen Ara
Müşteri Temsilcileri
Favorilerim
Teklif Al
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış