Çalışma SaatleriÇalışma Saatleri: 09:00 - 20:00
Rezervasyonum
İptal Şartları

İptal koşulları ;

a ) Rezervasyon için gönderilen kaporanın kesinlikle iadesi yoktur.
b ) Seyahat başlangıcından önceki 30. güne kadar olursa, müşteri, toplam seyahat bedelinin %30'unu ödemek zorundadır.
c ) Seyahat başlangıcından önceki 29. gün ile seyahat başlangıcı olan gün arasında olursa veya müşteri hiç gelmezse müşteri seyahat bedelinin %100'ünü ödemek zorundadır.

Müşteri kendi isteği doğrultusunda, villa/apart/daire bedellerinin tamamını PATARA VİLLA RENTAL'a ödemesi durumunda (EFT ile veya havale ile veya peşin olarak veya kredi kartı ile tek çekim halinde) ödeme yaptığı andan itibaren villaya/aparta/daireye 30 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde ödenmiş olan bedelin %30 (yüzde otuz) u yanacaktır. Geri kalan %70'i (yüzde yetmiş) bildireceğiniz hesap numarasına iade edilecektir. Gönderim masrafları da bu paranın içerisinden kesilcektir. Çünkü bu bedelin %30'u (yüzde otuz) villa/apart/daire sahibine ön ödeme olarak yapılmıştır. 

Egˆer rezervasyon iptali villaya/aparta/daireye giris¸ tarihinden 30 gün veya daha az gün önce gerçekles¸ir veya villaya/aparta/daireye giris¸ yapmaz iseniz ve villada/apartta/dairede hiç konaklama olmaz iseniz ödemis¸ oldugˆunuz toplam seyahat ücreti müs¸teriye iade edilmez.
Kredi kartı ile yapılan ödemelerin iade is¸lemlerinden dolayı ortaya çıkan ve çıkacak olan, PATARA VİLLA RENTAL’a, Türkiye Cumhuriyeti Devleti, banka veya bankalar tarafından yüklenecek olan maddi zarar, komisyon ücreti vs. gibi yükler müs¸teriye iade edilecek paranın içerisinden kesilir.
Herhangi bir nedenle, villa/apart/daire rezervasyonunun PATARA VİLLA RENTAL tarafından iptal edilmesi durumunda, bu durum en kısa zamanda müs¸teriye bildirilecektir. Egˆer portföyümüzde aynı tarihlerde müsait, es¸degˆer bir villa/apart/daire varsa müs¸teriye önerilecektir. Müs¸terinin onaylamaması ve “mücbir sebepler” maddesine girmeyen durumlarda, alınan para müs¸teriye iade edilecektir.

Ayrıca bazı villalarımıza/apartlarımıza/dairelerimize özel (villa/apart/daire internet detay sayfasında belirtilmis¸tir), ödenmis¸ olan kaporanın tamamı ve bu villalarımıza/apartlarımıza/dairelerimize özel (villa/apart/daire internet detay sayfasında belirtilen; rezervasyon tarihine 30 gün kala veya 60 gün kala villa kiralama bedelinin tamamının ödenmesi gereken villalar/apartlar/daireler için) toplam villa/apart/daireler kiralama bedelinin tamamı, müs¸teriden tahsil edilir. Rezervasyonu iptal etse dahi, hiç bir ücret iade edilmez.
Müs¸terinin, kalan ödemeyi zamanında yapmaması halinde, PATARA VİLLA RENTAL, söz konusu rezervasyonu iptal etme, daha önce ödenmis¸ olan ücreti geri ödeme yapmama ve bu villaya/aparta/daireye bas¸ka bir rezervasyon alma hakkını saklı tutar.

Rezervasyon iptalleri, yazılı olarak (elektronik posta ile veya iadeli taahhütlü mektup ile) yapılabilir. Telefon yolu ile konus¸arak yapılan rezervasyon iptallerinin geçerliligˆi kesinlikle yoktur. Rezervasyon iptalleri, PATARA VİLLA RENTAL ‘nın eline, yazı, ulas¸tıgˆı andan itibaren geçerlidir.

Müs¸terinin kusurundan kaynaklanan bir sebep veya usulüne uygun olarak yazılı bildirim yapılmaksızın sözles¸menin feshi durumları dahil olmak üzere villa/apart/daire’nin is¸ bu sözles¸menin tarafların açık beyanıyla rezervasyon onayından itibaren geçerli olmak kaydıyla, villa/daire/apartın kullanılmamasından PATARA VİLLA RENTAL sorumlu tutulamaz. Sözles¸mede gösterilen bedelin tümü villa/apart/dairenin kararlas¸tırılan teslim tarihinde muaccel hale gelip, PATARA VİLLA RENTAL nın bu yöndeki tüm hukuki hakları saklıdır.

WhatsApp
Hemen Ara
Müşteri Temsilcileri
Favorilerim
Teklif Al
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış