Çalışma SaatleriÇalışma Saatleri: 09:00 - 20:00
Rezervasyonum
Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

Sitemizde beğenmiş olduğunuz ve rezervasyon yapmak istediğiniz villanın sayfasına girdikten sonra müsaitlik takviminden rezervasyon yapmak istediğiniz tarihlerde villamız müsait mi diye kontrol ettikten sonra o sayfadaki "Hızlı Rezervasyon Talebi" penceresinden villaya giriş ve çıkış yapılacak tarihler seçilip ardından konaklayacak kişi sayısı seçilip "Fiyat Hesapla" tuşuna basmanız gerekmekte. Bu işlemlerin ardından pencerenin altında konaklama süresi, rezervasyon için toplam tutar, kapora ödemesi ve villa girişinde ödenecek kalan tutar yazacaktır. Eğer bu bilgileri onaylıyorsanız, bu bilgilerin altında kalan boşlukları doldurmanız ve "Rezervasyon Talebi Gönder" Butonuna basmanız gerekmekte. Daha sonra talebiniz bize ulaşacak. Göndermiş olduğunuz talep uygun ise ön ödeme yapabilmeniz için ödeme bilgilerini içeren bir mail tarafınıza iletilecektir. Ön ödeme yapılabilmesi için size 24 saat opsiyon verilecektir ve bu süre içinde ödeme tarafımıza gelirse rezervasyon işleminiz onaylanacaktır.

Villa ücretine dahil olan şeyler: -Elektrik Gideri -Su Gideri -İnternet Gideri -Günlük Havuz ve Bahçe Bakımı -Villaya Giriş Yapılmadan Önceki İlk Temizlik -Tüp gaz Gideri

Normal şartlarda villalardaki konaklayabilecek kişi sayısını belirleyen faktör villa kapasitesi oluyor. Yani kapasite kadar kişi konaklayabiliyor. Örnek vermek gerekirse 4 kişilik bir villada 7-8 kişi konaklayamazsınız. Ancak bazı villalarımızda salonda bulunan koltuk 1 kişinin yatmasına uygun olacağından dolayı, koltukta yatmak koşulu ile villa kapasitesinin üzerine fazladan 1 kişi konaklamak için gelebilir.

Villalarımızda yemek hizmeti ne yazık ki yoktur. Sizler yiyecek ihtiyaçlarınızı çevre restoranlardan veya evdeki mutfak düzeneğini kullanarak kendiniz giderebilirsiniz.

 

Fiyatlarımız kişi bazlı olarak değil, villa ücreti olarak alınmaktadır. Yani siz bir villa için ödeme yaptığınızda o villanın kişi kapasitesi kadar kişi ile konaklama sağlayabileceksiniz

Ön ödemenizi isterseniz KREDİ KARTI ile isterseniz HAVALE/EFT yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz

Villayı rezerve ettiğiniz tarihte Kalkan merkezde bulunan ofisimize gelip rezervasyon işlemlerinin geri kalan kısımları (kimlik bildirimi, kalan ücretin tahsilatı) halledilip ofis aracımız ile size villanıza kadar eşlik edip yolu gösterecektir.

Villa ücretinin içinde olmayan hizmet ve olanaklar: -Yiyecek İçecek Hizmeti -Villada Konaklama Esnasında Villa İçi Temizliği -Ulaşım

Havuz ısıtması olan villalarımız 1 Ekim ile 1 Mayıs tarihleri arasında havuz ısıtmaları aktif şekilde çalışmaktadır. Villa açıklaması kısmında eğer NOT olarak havuz ısıtma ücreti yazmıyorsa, ısıtma ücreti fiyata dahildir ekstra bir ödemeniz olmayacaktır. Ancak açıklama kısmında bir ekstra ücret var ise havuz ısıtması için ekstra ödeme yapmanız gerekecektir.

WhatsApp
Hemen Ara
Müşteri Temsilcileri
Favorilerim
Teklif Al
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış